Zlikwidowano szlak przemytu narkotyków
Wczoraj wieczorem sąd zdecydował o aresztowaniu dwóch mężczyzn, których zatrzymali policjanci Centralnego Biura Śledczego w środę w Toruniu. Zabezpieczono przy nich 12 kilogramów narkotyków. To zatrzymanie jest finałem śledztwa, w którym zarzuty usłyszało już wcześniej 15 osób.
03.06.2010
CBŚP Bydgoszcz