Tag norway grants
Rozmiar czcionki
-
Zakończenie projektu „Poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości-międzynarodowa wymiana doświadczeń i dobrych praktyk”
W CBŚP odbyła się konferencja kończąca projekt w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2009-2014. Projekt ten wpisujący się w program operacyjny współpracy w obszarze Schengen i walki z przestępczością zorganizowaną, w tym w przeciwdziałanie handlu ludźmi oraz migracjom grup przestępczych, został zatytułowany „Poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości - międzynarodowa wymiana doświadczeń i dobrych praktyk”.
Dodano: 27.04.2016 CBŚP W -
MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA „POSZUKIWANIE OSÓB UKRYWAJĄCYCH SIĘ PRZED WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI” Z UDZIAŁEM „ŁOWCÓW CIENI” I OFICERÓW ŁĄCZNIKOWYCH ENFASTU
Czterodniowa konferencja, która odbyła się w Warszawie miała na celu wymianę doświadczeń funkcjonariuszy zajmujących się poszukiwaniami, zwiększenie poziomu wykorzystania kanałów wymiany informacji i zacieśnienie współpracy między policjantami. Wzięli w niej udział policjanci funkcjonujący w ramach Enfastu, czyli Europejskiej Sieci Współdziałania Zespołów Poszukiwań Celowych, jak również zaproszeni prelegenci z krajów europejskich. Przedsięwzięcie było współfinansowane w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego.
Dodano: 27.04.2016 CBŚP