Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy do udziału w licytacjach dla WOŚP

Data publikacji 24.01.2024

Niebawem 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W charytatywną akcję, której celem jest zbiórka pieniędzy, tym razem pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”, włączają się także policjanci i pracownicy CBŚP. Serdecznie zapraszamy do licytacji ryngrafu Komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji umieszczonego na desce herbowej oraz pamiątkowego albumu pt.: „Centralne Biuro Śledcze Policji 2000-2020 - od 20 lat w walce z przestępczością zorganizowaną”.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 28 stycznia. Celem tegorocznej imprezy charytatywnej jest zebranie środków na zakup sprzętu medycznego, służącego do leczenia pacjentów oddziałów pulmonologicznych.

Centralne Biuro Śledcze Policji włącza się w charytatywną akcję WOŚP przekazując na aukcję ryngraf Komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji oraz pamiątkowy album „Centralne Biuro Śledcze Policji 2000-2020 - od 20 lat w walce z przestępczością zorganizowaną”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacjach!

Pamiątkowy ryngraf Komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji, umieszczony na desce herbowej, zapakowany w eleganckie etui. Oryginalny ryngraf z nowym wzornictwem niewątpliwie ucieszy kolekcjonera i nie tylko. Wymiary opakowania to 19x24 cm.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/centralne-biuro-sledcze-policji-pamiatkowy-ryngraf-15075082027

Pamiątkowy album pt.: „Centralne Biuro Śledcze Policji 2000-2020 - od 20 lat w walce z przestępczością zorganizowaną”, to niezwykle elegancki, w twardej oprawie, zafoliowany i pachnący nowością album, który może stać się Twoją własnością! Kolejne karty albumu ze zdjęciami otwierają przed odbiorcą arkana nie zawsze jawnej służby CBŚ  KGP/CBŚP na przestrzeni 20 lat. Uzupełnieniem grafik są wywiady z kadrą kierowniczą CBŚP, opisy najciekawszych spraw jakimi zajmowało się Biuro czy wspomnienia policjantów i pracowników. Niepowtarzalność albumu zapewnia bardzo niski nakład wydania.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/centralne-biuro-sledcze-policji-pamiatkowy-album-od-20-lat-15075093191

Powrót na górę strony