Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

CBŚP uhonorowane medalem za bezinteresowną pomoc

Data publikacji 07.11.2022

Na uroczystej gali z okazji 25-lecia Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach wręczono medale „Szlachetnemu Sercu - Cordi Nobile”. Tym szczególnym wyróżnieniem uhonorowano także Centralne Biuro Śledcze Policji.

Podczas gali z okazji 25-lecia Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach wręczone zostały Medale „Szlachetnemu Sercu - Cordi Nobile”. Wyjątkowy medal zaprojektowany został przez Bożenę Roland w 2007 roku, a przyznawany jest przez Radę Fundacji na wniosek Zarządu Fundacji w uznaniu szczególnego wkładu w rozwój i wspieranie Fundacji. Jest to najwyższe wyróżnienie, którym Fundacja honoruje ludzi o wielkim sercu niosącym pomoc rodzinom poległych funkcjonariuszy Policji.

Na tę szczególną nagrodę za wyjątkowe zaangażowanie i aktywność na rzecz Fundacji, zasłużyło także Centralne Biuro Śledcze Policji. Medal z rąk Przewodniczącego Rady Fundacji nadinsp. w st. spocz. Władysława Padło oraz Prezes Zarządu Fundacji mł. insp. w st. spocz. Ireny Zając, przyjął nadinsp. Paweł Półtorzycki Komendant Centralnego Biura Śledczego Policji. Policjanci i pracownicy CBŚP od wielu lat bezinteresownie angażują się w pomoc, w różnego rodzaju zbiórki i akcje na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. To wyróżnienie jest symbolicznym podziękowaniem, ale też zobowiązaniem do ofiarności, wsparcia i życzliwości wobec tych, którzy tego potrzebują.

Zachęcamy Państwa do zadeklarowania w swoim zeznaniu podatkowym (PIT) 1% na rzecz Fundacji. W imieniu podopiecznych serdecznie dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty.

Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
KRS 0000101309

Foto: CBŚP/KGP

 • zdjęcia wręczenia medali
 • Medal na 25.lecie fundacji
 • Medal na 25.lecie fundacji
 • Medal na 25.lecie fundacji
 • Medal na 25.lecie fundacji
 • Medal na 25.lecie fundacji
Powrót na górę strony