Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

CBŚP aktywnie włącza się w pomoc, dołącz i Ty

Data publikacji 04.08.2022

Słowo „aktywnie” jest kluczowe, ponieważ policjanci z Zarządu III CBŚP nie tylko wpłacili pieniądze na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, ale też uczestniczyli w charytatywnym biegu z okazji 25-lecia Fundacji. Do 18 sierpnia każdy z Was może wziąć udział w tym szczytnym celu. Zapraszamy.

Celem przedsięwzięcia jest propagowanie sportowej rywalizacji jako skutecznej metody rozwoju osobistego, a także integracja środowiska policyjnego. Bieg ma charakter charytatywny. Opłaty startowe wnoszone są bezpośrednio na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Ideą jest pokonanie dystansu w 25 minut i wpłata minimum 25 zł. Trasę można pokonać biegiem, marszem z kijkami, spacerem, a nawet na rowerze. Miejsce jest bez znaczenia - najważniejsza jest chęć niesienia pomocy potrzebującym rodzinom po poległych policjantach oraz wspólna zabawa. Ważne jest też to, aby zgodnie z regulaminem zmierzyć swój czas i dystans oraz udokumentować udział w wirtualnej imprezie. Bieg charytatywny na rzecz Fundacji trwa od 25 lipca do 18 sierpnia 2022 roku.

Do akcji może włączyć się każdy. Wcześniej, w Łazienkach Królewskich razem z policjantami z Komendy Głównej Policji, Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA”, Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie, wystartowali policjanci z Wydziału Analizy Kryminalnej Centralnego Biura Śledczego Policji. Tym razem w szczytnym celu pobiegli policjanci z Zarządu III CBŚP.

Dołącz do nas i Ty

  • Grupa kilkunastu osób biegnąca piaszczystą ścieżką.
  • Grupa kilku policjantów w strojach do ćwiczenie biegnących w lesie.
  • Dwóch policjantów w strojach do ćwiczeń biegnących w lesie.
  • Kilkunastu policjantów w strojach do ćwiczeń biegnących w lesie.
  • Policjanci w strojach do ćwiczeń biegnących w lesie.
  • Policjant w stroju do ćwiczeń biegnący w lesie.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 33.5 MB)

Powrót na górę strony