Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Handlowali narkotykami - 7 osób zatrzymanych

Data publikacji 18.03.2016

44 kilogramy amfetaminy, 10 kilogramów marihuany i 60 tysięcy tabletek ekstazy o czarnorynkowej wartości 2,5 mln złotych wprowadzili do obrotu zatrzymani przez CBŚP mieszkańcy Bydgoszczy. Na początku marca b.r. policjanci doprowadzili do prokuratury 7 osób, które usłyszały zarzuty handlu substancjami psychotropowymi i środkami odurzającymi. Podejrzanym grozi do 10 i do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali 7 mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Wśród osób w wieku od 26 do 48 lat znalazła się 38-letnia kobieta. Osoby te są podejrzewane o handel narkotykami. 

Do chwili obecnej zarzuty związane z dystrybucją narkotyków usłyszało 16 podejrzanych. Policjanci już udowodnili, że osoby te wprowadziły na rynek co najmniej 54 kilogramy narkotyków oraz ponad 60 tys. tabletek ekstazy. 

W dalszym ciągu funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zbierają dowody, które pozwolą na zatrzymanie i przedstawienie zarzutów kolejnym osobom zaangażowanym w przestępczy proceder. 

Sprawa jest rozwojowa.

kom. Agnieszka Hamelusz 

Powrót na górę strony