Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne uderzenie w środowisko pseudokibiców

Policjanci CBŚP zatrzymali członków zorganizowanej grupy przestępczej powiązanej z pseudokibicami Jagiellonii . Do zatrzymań doszło na terenie Hajnówki i okolic. Jeden z nich wprowadzał do obrotu środki odurzające.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z Białegostoku i Warszawy zatrzymali sześć osób podejrzewanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej mającej ścisły zwiąek z pseudokibicami Jagiellonii Białystok. Zarzuca się im handel narkotykami na dużą skalę. Jeden z zatrzymanych jest także podejrzany o uprawę konopii indyjskich. W trakcie przeszukań funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli profesjonalny sprzęt do uprawy konopii - m. in lampy sodowe, wentylatory i specjalistyczne nawozy.

Trójkę zatrzymanych Sąd aresztował na tymczasowo na trzy miesiące.  W stosunku do pozostałych osób prokurator prowadzący postępowanie zastosował dozór i zakaz opuszczania kraju połączony z poręczeniem majątkowym. Sprawa ma charakter rozwojowy a funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 7.62 MB)

Powrót na górę strony