Centralne Biuro Śledcze Policji

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Struktura CBŚP

 2. Praca w CBŚP

  O pracę w Centralnym Biurze Śledczym Policji mają prawo starać się wyłącznie funkcjonariusze Policji, którzy ukończyli co najmniej kurs podstawowy. Podstawą prawną naboru do Centralnego Biura Śledczego Policji jest art. 36 Ustawy o Policji z dnia 4 kwietnia 1990 r. z późniejszymi zmianami. Art. 36.

 3. Kierownictwo CBŚP

 4. Podstawowe zadania

 5. Centralne Biuro Śledcze Policji

 6. Policjanci CBŚP zlikwidowali przemytniczy szlak kokainy

  Nawet do 15 lat pozbawienia wolności grozi 32-latce zatrzymanej przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji, a podejrzanej o przemyt hurtowych ilości kokainy. W samochodzie i w mieszkaniu podejrzanej policjanci zabezpieczyli narkotyki o wartości ponad 200 tys. złotych. Część z nich ukryta była w aucie, którym kobieta wracała z Holandii, w pojemniku z płynem do chłodnic. Likwidacja szlaku przemytniczego to m.in. efekt współpracy polskich i holenderskich służb.

 7. Zarządy CBŚP

 8. Pseudokibice zatrzymani przez CBŚP - zabezpieczono przy nich znaczne ilości narkotyków

  Policjanci gdańskiego Zarządu CBŚP zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o udział w obrocie znacznymi ilościami narkotyków. W trakcie przeszukania zabezpieczono 12 kilogramów narkotyków. Mężczyznom grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzają, czy zatrzymani mają związek z sobotnim napadem pseudokibiców na trójmiejski pociąg SKM.

 9. Raporty z działalności

 10. 18 osób zatrzymanych w Warszawie za obrót narkotykami

  Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali na terenie prawobrzeżnej Warszawy 18 członków grupy przestępczej, która zajmowała się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Wszyscy zostali aresztowani, grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Tagi